Іван Городецький про розповів про гучне весілля Дмитра Ступки та Поліни Логунової (фото+відео)

 

 

 

Нещодавно відомий іванофранківець, актор, ведучий популярного романтичного шоу країни “Холостяк” Іван Городецький був ведучим весілля у Дмитра Ступки.

 

Яка атмосфера панувала на святі, що зараз у тренді, про повернення у рідне місто та шоу “Холостяк” Іван розповів ексклюзивно для Станіславського ТБ.

 

Ще досі в соцмережі всі обговорюють гучне весілля Дмитра Ступки та Поліни Логунової. Саме Ви були ведучим цього свята. Поділіться своїми враженнями від нього та розкажіть чим дивували зіркових гостей.

 

DSC_8947

Вражень від весілля насправді дуже багато, а емоції досі переповнюють. Для мене, власне, це була велика честь, що Дмитро довірив мені повністю створити це весілля, його концепцію і провести його. Все, як кажуть, було на мені, тому я дуже хвилювався і для мене це також визначна подія. Тут зібралося багато моїх колег, з якими я знімався, і ми разом працювали. Для них я був у зовсім іншій іпостасі. Я вже не актор – я ведучий, я організатор. Упродовж півтора місяця розробляв кожен крок, чим буду дивувати, що вони дивитимуться, де перебуваимуть – це титанічна праця. Сподіваюся, що саме це весілля буде прикладом для всіх, яким, власне, воно має бути. До того ж це було вперше в Україні, прем’єра виключно американського формату європейського весілля. Там було 150 гостей, серед яких 120 зірок, майже весь український бомонд кіноіндустрії та шоу індустрії. Особлива фішка, яку ми приготували – це гості, майже весь знімальний колектив нового фільму «#SELFIEPARTY», тому друга частина весілля була повністю побудована на цьому фільмі. Щоб здивувати присутніх вирішили повністю оживити «#SELFIEPARTY» – це створило неймовірно позитивну та вражаючу атмосферу.

 

 

Наскільки мені відомо, Ви маєте своє івент-агентство. Чим воно відрізняється від інших?

Чесно кажучи, я вже робив порівняння, правда, коли був в Америці. Півтора роки тому відкрив філіал в Нью-Йорку і в мене була можливість порівняти як працює івент ринок в Америці і на Україні. Можу сказати, що моє івент-агентство усім відрізняється. Повністю. Починаючи з підходу, адже є емоційний план вечора, є технічний план, є біоплан вечора, тобто сприйняття гостей. Всі ці позиції сучасні агентства просто упускають. Отож, порівнявши івент ринок в обох країнах, зрозумів, що в Україні зараз ситуація не найкраща. Є одне-два агентства на місто, які дійсно щось розуміють і роблять це правильно. 90% – це взагалі щось не те, це люди, яких навчили гарно продавати і мені десь, відверто, жаль молодят, бо вони натрапляють на гарний менеджмент, котрий продає, але продає фікцію і те, що виходить в результаті не дуже гарно виглядає. А весілля це така справа, це як операція – ти не маєш права на помилку, тому що у людей це трапляється один раз в житті і повторити це не буде можливості. Тому якщо це робить не професіонал, це може в подальшому дуже негативно позначитися на багатьох речах. Моя команда дбає про те, щоб весілля пройшло на найвищому рівні, щоб усе було гармонійним, у витриманому стилі. Ми стежимо про ідеальне поєднання кольорової гами букетів, прикрас на столах, музики, сценарію та інше.

 

Ви працюєте ведучим весіль і відкривши свій філіал у Нью-Йорку і маючи філіал в Україні, Ви можете порівняти американське і українське весілля?

Так, без сумніву можу. Американські весілля більш драйвові, можливо через те, що у нас така важка ситуація в країні. Люди у нас взагалі такі трохи замкнуті, а зараз ще більше замкнулися. В Америці і Європі такого немає. Вони приходять на весілля відпочивати, і тому вони відпочивають. І люди, які працюють на американських та європейських весіллях, вони працюють там не тому, що їм хочеться їсти і у них немає вибору, бо їх ніде не беруть на роботу, тому вони заплатили гроші і їх навчили або вести весілля, або на чомусь грати, або організовувати щось. Там люди займаються цим, тому що вони мають до цього хист, природні здібності. Ти можеш там заробляти чим хочеш і якщо ти займаєшся весіллям, значить ти в цьому професіонал. Саме тому там цей рівень набагато голів вищий, набагато.

Іван, а у Вас є таємниця як бути професіоналом своєї справи?

Звісно є, але це треба буде років 5, щоб вам повністю розказати (ред. – сміється). Спробую у скороченій формі. Отож: 5 років університету, 15 років стажування, десь приблизно 10 років режисерської кар’єри і багато шоу, які я придумав, запускав повністю – от і мій секрет. До того ж я стараюсь зробити програму весілля цікавою, динамічною, захоплюючою, яскраовю та незабутньою.

 

От Ви стверджуєте, що українські пари більш замкнуті, як Вам вдається створити потрібну атмосферу?

Перед тим, як починати творити атмосферу і перед тим, як починати робити весілля спочатку йде довгий діалог. Діалог у якому я намагаюся зрозуміти, чим дихає ця пара. Потім я намагаюся зрозуміти, хто їхні гості і як вони сприймають відносини цієї пари, щоб знайти золоту середину для того, щоб всі люди, які знаходяться у залі однаково розуміли і читали той підтекст, який я програмую на весіллі, щоб не було своєї трактовки. А вже далі вмикається чистий режисерський професіоналізм, коли мені треба йти на випередження, щоб дивлячись як далі будуть розвиватися події або дивувати, або відпускати, або, наприклад, тримати їхню увагу і на цьому й починається побудова повністю всього весілля. Якщо вам досі здається, що це похвилинний таймінг, то – ні! Таймінг посекундний: тут такий звук, таке світло, потім такий саундтрек, тут молодята дивуються, на цьому саундтреку ми маємо їх переключити сюди. Вся побудова йде повністю посекундно. Отак і народжується весілля (посміхається. – ред.)

y2GRz-NM-oE

Де ж Ви черпаєте стільки ідей?

Розумієте, це досвід, великий досвід. Я багато написав сценаріїв, приймав участь у різноманітних проектах та шоу по всьому світу. Ми з колегою порахували, що в мене більше 100 проектів. Це досвід. Тепер я маю чим здивувати.

Маючи стільки проектів, Ви можете сказати, що зараз у тренді?

Зараз у тренді, як було і завжди, це відвертість. Відвертість – це завжди буде єдиний тренд, тому що коли ти відвертий – це йде від серця, коли йде від серця – це значить іде від природи, якщо це іде від природи, значить це завжди буде в тренді, щоб ти не видумував. Якщо ти веселий, ти маєш бути веселим, не треба грати, не треба обманювати, треба бути максимально запальним, максимально енергетично цілісним і максимально відверто любити те, що ти робиш.

Іван, от Ви повернулися в своє рідне місто – в Івано-Франківськ. Скажіть. яким воно є для Вас зараз?

 

Франківськ завжди для мене буде частиною мого серця. Для мене він не мінявся ніколи, жодного разу. В цьому місті я завжди почуваю себе маленьким хлопчиком, яким я звідси і поїхав. Навіть зараз гуляючи вуличками міста я не бачу ті картини, які відбудовуються, покращуються. Я бачу те місто, яким я його запам’ятав тоді. Для мене це такий «experience», я так переживаю, починаю ностальгувати, плакати (сміється –ред.), до усього торкатися. Це моє дуже ріднесеньке.

От Ви народилися в сім’ї акторів. Скажіть це якось вплинуло на вибір майбутньої професії?

Так, звісно це вплинуло на вибір моєї майбутньої професії, тому що в мене зовсім не було вибору ким ставати у житті.

А от коли Ви вперше зрозуміли, що «Я хочу бути актором»?

Я це не зрозумів. Я знав усе своє життя, що я буду актором і це моя професія, і все я більше нічого не знаю і, чесно кажучи, я більше нічого в житті так і не вмію.

До проекту «Холостяк» і, в принципі зараз, Ви знімаєтесь у серіалах, граєте в театрі, правда вже більш на всесвітній арені, тому що працюєте і на Америку і на Ніццу почали потрошки переключатися. Тим не менше, саме проект «Холостяк» був для Вас першим досвідом в якості ведучого проектів. Які Ваші враження взагалі, відчуття?

городецький

Це зовсім інше життя, зовсім інший світ, ніж кіно або театр. Взагалі це не перший досвід, тому що до цього я працював на каналі «Інтер», це була передача «Шоу.Ранок» – маленька рубрика, яку я вів упродовж двох років, а вже потім з’явився проект «Холостяк». Це для мене був такий колосальний досвід. Там я познайомився з Максимом, з яким згодом було дуже багато пригод, таких «називаємо це переживанням… мамо, вибач…» (сміється – ред.). Це для мене була велика подія в житті, але водночас це зіграло також не дуже гарну роль, тому що ми настільки здружилися з Максом, що коли він пішов з проекту, я теж не захотів у ньому залишатися. Не те що не захотів, я себе більше не бачив у цьому проекті, адже, я не бачив іншого холостяка крім Максима і якось так воно вже пішло. Я дуже радий, що Гріша підхопив цю естафету і мені імпонує те, що він дуже гарно все зробив, до того ж я знаю, що місце ведучого займає мій друг.

Ви давали Максу поради при виборі нареченої?

DSC1572

Так. Бувало, що десь сперечалися. Він питав моєї думки, тому що він велику частину свого життя жив в Америці. Бувало Макс каже: я не розумію менталітет зараз, що відбувається, про що вони думають, чому вони так кажуть. Я був, так би мовити, перекладачем між дівчатами і Максом. «Вона мені це сказала, що вона мала на увазі?» Я кажу: «Слухай, наливай…» (сміється – ред.).

І чого ж хочуть дівчата? Про які весілля вони мріють?

Кожна дівчина бачить свою казку особистою і це настільки індивідуально, що й не скажеш, що можна зробити на цю тему якусь статистику. Кожна з них бачить свій світ і в цьому світі є єдиний найгарніший, найкрасивіший, найсильніший чоловік, який і буде принцом. І цей принц має оживити цю казку, яка в кожного своя. Хтось Рапунцель, хтось Дюймовочка, всі різні.

Серед такого різноманіття бажань та особливостей наречених, як Вам зараз вдається створити для них незабутню атмосферу?

Впершу чергу, за моїми плечима величезний досвід і десь, мимоволі, ти вчишся читати думки молодят, бачити, що їм насправді потрібно. До того ж, разом зі мною працює команда справжніх професіоналів. Основними принципами нашої роботи є креативність, надійність, бездоганне виконання проектів, відповідність високим стандартам якості. Значний досвід роботи по виконанню проектів будь-якої складності, високий творчий рівень наших співробітників, постійний пошук нових рішень, професіоналізм і згуртованість команди, дозволяє будь-яке, поставлене молодятами завдання, здійснити на вищому рівні. Кожне свято ми намагаємося зробити по-справжньому індивідуальним і незабутнім.

DSC_8990

Іван, поділіться з читачами Станіславського ТБ своїми планами на майбутнє.

Як я вже казав, зараз я повернувся в Україну, щоб показати, яким насправді може і повинно бути івент-агентство. У мене в планах проведення весіль, де я буду дивувати не лише молодят, а й їхніх гостей. Це буде щось неймовірне, чого раніше Ви й не уявляли. Я справді хочу продемонструвати українцям, яким може бути весільний ринок. Якщо за справу береться професіонал, то свято, справді, буде незабутнім.

І на завершення побажайте чогось іванофранківцям.

Чесно кажучи, я хочу побажати франківцям триматися за це місто, адже Івано-Франківськ – це місце магії, воно дає такі сили, таку казку, таку енергетику, яка вас застане, де б ви не знаходились. Тримайтесь, бережіть це місце, бережіть той дім, який вас надихає, який вам дає сили. Натхнення вам, миру, тепла і долар по 5 (посміхається – ред.). 

 


27.07.2016 1653 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

950
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1956
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2826
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3461
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6847 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3855

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6803 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7626
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2456
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4728
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5115
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

944
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1814
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3398
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1787
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3693
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3906 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5451