Історія та використання срібних портсигарів

Портсигар, як і раніше, залишається модним предметом, навіть незважаючи на те, що продаж цигарок останніми роками впав. Це завдяки високоякісній роботі та майстерності, які використовуються в колекційних версіях цього поважного продукту. Вони були створені для захисту сигарет від вологи або пошкодження. Найбажаніші екземпляри на антикварному ринку відносяться до вікторіанської епохи і коштують великих грошей. В основному це багато прикрашені портсигари зі срібла, які збереглися завдяки багатому дизайну.

У кожну епоху були різні портсигари та сучасні екземпляри відрізняються від вінтажних моделей. Сьогодні на ринку ви знайдете цікаві сучасні рішення, які підкреслять ваш статус та стануть незамінним аксесуаром. Якщо ви шукаєте, де купити портсигар високої якості, то найкращі зразки представлені на сайті магазину ДуДа. Тут великий вибір на будь-який смак із різних матеріалів. Особливо на увагу заслуговують металеві та шкіряні моделі.

Що таке портсигар?

Стандартний портсигар є невеликою прямокутною і тонкою коробкою на петлях. Ви часто побачите їх із закругленими краями і завдяки цьому їх зручно носити у кишені. Типовий портсигар вміщує від восьми до десяти сигарет. Цигарки притискаються до внутрішньої сторони футляра, іноді лише до однієї або обох боків. Деякі модифікації використовують гумку для фіксації вмісту.

Історія появи

Точна дата створення портсигарів невідома. Проте їхня поява в 19 столітті співпала з масовим виробництвом сигарет. Як і у випадку з більшістю винаходів, виробництво портсигар починалося зі створення простої конструкції, і вони робилися зі стандартних металів. Однак незабаром було виявлено, що більш дорогоцінні метали, такі як срібло та золото, ідеально підходять для футлярів через їхню довговічність, міцність і привабливий дизайн.

Вікторіанська епоха: початок появи портсигар

До кінця вікторіанської епохи портсигари стали складнішими і оздоблені, як і очікувалося від того часу. У міру того, як футляри ставали моднішими, їх дизайн удосконалювався. Спочатку з'являлися екземпляри з простими монограмами, потім з гравіюванням та коштовним камінням. Дозволити такий аксесуар міг далеко не кожен, а лише представники найвищого класу.

Пік виробництва портсигар

Виробництво портсигар досягло свого піку у 1920-х роках у Сполучених Штатах. Самі футляри стали гладкішими і моднішими, що відповідало тим часам, коли минула вікторіанська епоха. У міру зростання економіки все більше людей увійшло до середнього класу і більше людей могли собі дозволити таке придбання.

Партнерський матеріал


04.02.2022 313
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

950
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1956
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2826
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3461
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6847 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3855

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6803 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7626
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2460
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4728
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5115
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

944
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1814
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3398
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1787
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3693
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3906 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5451