Місто Івано-Франківськ співпрацюватиме з німецькою компанією “Brockhausen Engineering Gmbh” щодо будівництва сміттєпереробного заводу.
Про це розповів на вчорашньому черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради заступник міського голови Руслан Гайда, повідомляє Фіртка.
Зі слів посадовця станом на сьогодні міська влада провела вже близько 20 зустрічей з представниками різних іноземних компаній, які пропонували свої послуги щодо будівництва сміттєпереробного комплексу.
Втім, найбільш продуктивна, на думку Руслана Гайди, зустріч відбулася десь місяць тому за участю міського голови Руслана Марцінківа, представників українського товариства з обмеженою відповідальністю “Eko Invest” та німецької компанії “Brockhausen Engineering Gmbh”.
«Я так рахую, що ми починаємо з ними працю, і я бачу, що там є потенціал для того, щоб ми могли збудувати такий сміттєпереробний завод», - розповів заступник міського голови.
Посадовець також відзначив, що перший такий проєкт вже почав реалізовуватись у місті Херсон.
Головною ж проблемою для спорудження комплексу з перероблення та утилізації твердих побутових відходів та утилізації фільтрату залишається відсутність необхідної для цього земельної ділянки. Руслан Гайда нагадав, що сьогодні місто Івано-Франківську орендує ділянку чинного полігону зберігання ТПВ у села Павлівка.
«З 2017 року ми направили 12 звернень до різних гілок влади – до Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, до області про те, що нам виділили у селі Рибному земельну ділянку для збільшення території нашого полігону. Ми всі розуміємо, що будь-який інвестор, який хоче прийти до нас на полігон, він повинен в першу чергу мати: це підведена добра дорога, це підведені комунікації ну і сама територія, яка нам дозволить збудувати новий сміттєпереробний завод», - зауважив посадовець.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Відомо, скільки іванофранківці продукують сміття
У Франківську створили майстерню з переробки пластику (ФОТО/ВІДЕО)
Допомогти з утилізацією використаних батарейок: у Верховині шукають волонтерів
В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують дитячий майданчик (ВІДЕО)
Задля збереження екології: на Долинщині сортують склотару та заробляють на цьому (ФОТО)