У суспільстві вирує думка, що чистота унітазу - це обличчя господині та господаря будинку.
Адже, коли Ви приходите у гості до когось і заходячи припудрити носик Вас вражає разючий аромат у туалеті, то, більш за все, що загальне враження буде абсолютно та безповоротно зіпсовано.
Саме тому, завжди потрібно мати сос-засоби, що допомагають боротися із забрудненнями та, головне, ароматом у ванній кімнаті. Такі продукти можна легко знайти на полицях магазину чи в інтернеті з посиланням https://www.watsons.ua/ru/287/brand/domestos.
Основні види забруднення унітазів
- Вапняний наліт проявляється на поверхні унітазу, у випадку відкладання магнієвих та кальцієвих солей, що є у складі водопровідної системи та залежить напряму від рівня жорсткості води.
- Жовтий наліт та іржа з’являються у випадках застою рідини в унітазі, а саме через неправильну роботу зливної системи бачка.
- Забруднення біологічного характеру, що залишаються на поверхні унітазу через не систематичне та несвоєчасне використання сантехніки.
- Причиною неприємного запаху є бактерії та грибок.
Правила чищення унітазу
Для початку, необхідно захистити власну шкіру від контакту з агресивними хімічними речовинами, що є у складі засобів для миття унітазу та надягнути довгі гумові рукавички. Якщо у Вас є проблеми із дихальними шляхами та легенями, чи підвищена їх чутливість, рекомендуємо оснаститися маскою чи респіратором для додаткового захисту. Після чого можна починати чистити сам унітаз.
Необхідно нанести обраний засіб для чищення унітазу нанести на стінки та залишити на деякий, після чого обробити поверхню губкою та змити воду. У разі необхідності повторити дану процесу декілька разів.
Також, не менш важливим є чистота йоржика, адже часто він є джерелом неприємного запаху у туалеті. Його потрібно замочити у воді та позбавити усіх біологічних залишків.
Профілактичні засоби
Справжня господиня не дасть статися катастрофі у туалеті, тому необхідно дотримуватися профілактичних засобів, які забезпечують довготривалість чистоти, а саме:
- Правильна робота сантехніки та недопускання протікань.
- Встановлення соляних фільтрів на воду та зменшення рівня її жорсткості.
- Використання додаткові методи очищення поверхні унітазу, таких як стікери та блоки.
- Систематичне використання йоржику.
Неприємний запах
Виникнення неприємного запаху у туалеті несе за собою багато труднощів та дискомфортів, тому необхідно своєчасно зрозуміти причину його виникнення та усунути її. При дотриманні профілактичних заходів, таких як дотримання основ гігієни та слідкуванням за справністю сантехніки, то причиною такого аромату може бути засміченість каналізації. У такому випадку потрібно викликати сантехніка, який точно визначить причину та усуне дискомфорт.
Наліт
При виявлені утворення нальоту вапна на стінках унітазу рекомендовано використати спеціальні магніти, що пом’якшуються воду. Якщо наліт має жовте забарвлення, то це, більш за все, біологічні відкладення, а саме відкладення сечового каменю, що виникає через несистематичне дотримання норм гігієни та потребують негайного прибирання з використанням засобів для чищення унітазу.
Партнерський матеріал