Як доглядати за шкірою обличчя взимку

Шкіра вважається найбільшим органом нашого тіла і відповідно виконує багато важливих функцій:  метаболічну, дихальну, рецепторну, терморегуляторну, імунну, бере участь у регулюванні водно-сольового балансу.

Оскільки одна з головних функцій шкіри – захисна, вона піддається значним випробуванням – дії вітру, морозу, ультрафіолетового опромінення, що особливо актуально взимку.


Які прояви ушкодження шкіри?

При неправильному захисті шкіри з часом ми бачимо наслідки, які приносять негативний як косметичний, так і функціональний ефект. Внаслідок постійної дії холоду, судини шкіри обличчя звужуються і не віддають достатньо кисню та поживних елементів. Це несе за собою порушення метаболічних процесів, які не дають можливості регенерації шкіри.

Внаслідок дії вітру на відкриті ділянки, порушуються процеси утворення шкірного сала, як наслідок – сухість, лущення, тріщини, за якими йдуть печіння та біль.

І найголовніше – при сухості, частій травматизації виникає передчасне старіння шкіри обличчя.

Як захистити шкіру?

Як зарадити цим неприємним наслідкам? Можу надати кілька простих і важливих порад щодо догляду, які повинні стати вашою щоденною звичкою!

  • Перед виходом на вулицю рекомендовано наносити крем на обличчя не менш ніж за 30хв! Адже якщо крем не встигне висохнути, шкіра зазнає надмірного переохолодження.
  • Вдень наносимо жирний крем, перед сном – зволожуючий.
  • Наносіть крем легкими масажними рухами. Масаж покращує кровообіг, живлення шкіри та як позитивний ефект – красивий овал і профілактика зморшок J
  • Відмовтесь від засобів для вмивання, тоніків та інших засобів по догляду, які містять спирт! Спирт спричиняє пересушення шкіри.
  • Навіть у холодну погоду шкіра піддається дії сонця та ультрафіолету. Використовуйте тональні засоби з SPF-фактором.
  • Варто зволожувати шкіру не тільки зовні, а й зсередини. Не забуваємо про режим пиття – тільки чиста вода кімнатної температури.
  • Використовуйте помаду для губ. Бажано користуватися жирними помадами, в ідеалі – гігієнічними, адже матова помада спричиняє пересушування, надалі тріщини і лусочки.

 

Рекомендовані косметологічні послуги взимку

Проте, існують випадки, коли звичайного догляду не вистачає. Особливо це стосується власників сухої, чутливої шкіри. Саме тому ми можемо вдаватися до більш професійних методів захисту. В даному випадку рекомендації щодо догляду повинен надати лікар косметолог.

Лікарі стверджують, що взимку для шкіри будуть корисними дані процедури:

  • живильна маска по типу шкіри + професійний масаж обличчя;
  • біоревіталізація шкіри – введення вітамінного коктейлю в шкіру лазерним або ін’єкційним методом;
  • оскільки доза ультрафіолету взимку значно нижча, аніж влітку, процедури з використанням лазера – в ТОПі! ЕЛОС епіляція, видалення куперозу, пігментації, видалення розтяжок і плазмове омолодження PLASMA SKIN – саме взимку варто звернути увагу на ці послуги;
  • мезотерапія обличчя та волосистої шкіри голови;
  • і не забуваємо про очищення шкіри, як варіант – ультразвукова чистка, адже вона є менш травматичною, аніж мануальна.

Головне, на чому хочу зосередити Вашу увагу, – в жодному разі не займайтеся самодіяльністю. Реклама і поради знайомих – це добре, проте в багатьох випадках самостійне призначення засобів по догляду за шкірою несе вищевказані неприємні наслідки.

Знайдіть 30 хвилин вільного часу для БЕЗКОШТОВНОЇ консультації лікаря-косметолога. Запевняю, це значно зекономить Ваш час і кошти та допоможе зберегти шкіру красивою і здоровою.

Галина  Прокопій – лікар дерматовенеролог-косметолог


Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

968
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1978
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2851
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3487
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3687
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6876 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3871

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5686

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6824 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7640
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2477
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4742
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5127
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

494
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

958
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1828
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3411
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

936
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1803
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3707
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3931 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5466