Такі ж протести ми бачили й у країнах-членах ЄС, які приєднались до союзу у 2004 році. Іноді проблема в комунікації, іноді – в суперечливих меседжах на початку пандемії, у пріоритетах, які конкурують між собою, причин дуже багато.
"Візьмемо мою рідну країну, Естонію. Там були такі самі протести, так само блокували рух на дорогах. Люди протестували і проти карантинних обмежень, і проти обмежень для невакцинованих.
І це відбувається зараз, на початку листопада, коли Естонія має один з найвищих показників захворюваності на COVID в Європі, а медичні працівники докладають значних зусиль для лікування пацієнтів", - сказав Ярно Хабіхтом, очільник ВООЗ в Україні в інтерв'ю УП, передає Фіртка.
Він розповів, що подорожував країною і бачив різні рішення на локальному рівні щодо вакцинації.
"Треба прийняти факт, що Україна – дуже різноманітна, і регіони дуже по-різному розв'язують ці проблеми. Я все літо мандрував країною і бачив доволі креативні рішення на локальному рівні. Деякі громади мотивували людей щепитись на прикладі місцевої футбольної команди", - додає Ярно Хабіхтом.
Також він зазначив, яка ціль стоїть перед ними до кінця року.
"Наша наступна мета – вакцинувати 40% населення до кінця року. Минулі тижні в Україні робили понад 1,5 мільйона щеплень на тиждень, і зараз це потрібно продовжувати.
Буквально, наступні два місяці необхідно вводити стільки ж доз вакцини від COVID, скільки за останні вісім місяців, оскільки вакцини стали доступними в Україні", - ділиться глава ВООЗ в Україні.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
COVID-19: на Прикарпатті за добу підтверджено 694 нових випадків, 22 летальні
За декаду листопада померли 37 осіб: рекордна летальність від COVID-19 в Івано-Франківську
COVID-19: регіони у «червоній» зоні, темпи вакцинації та скільки хворих в Івано-Франківській області