Stack – український стартап-додаток для створення та поширення інтерактивного контенту у стилі "до" та "після".
Розробники запевняють – додаток буде популярний серед активних користувачів смартфонів. Хештег #beforeandafter в Instagram зустрічається 4 660 700 разів. Приріст таких постів близько 150 000 в місяць.
Програмісти з Івано-Франківська вирішили спробувати кинути виклик соціальним мережам, які спеціалізуються на фото. Розробники сконцентрувалися на вузькій ніші "до" та "після" фото. З’ясувалося, що в App Store ще немає додатків, які б дозволяли швидко та зручно створювати та поширювати такий контент.
Ось як працює додаток:
Для чого потрібен Stack?
Команда переконана, що у кожної людини на певному етапі виникало бажання порівняти дві схожі фото: прогулянка з батьками по тих же стежках в парку, що і десять років тому, фото на лавці, де 5 років тому твій коханий зробив тобі пропозицію або навіть фото до і після шаленої вечірки. Таких моментів у нашому житті неймовірно багато і це доводиться цифрами: хештег #beforeandafter в Instagram зустрічається 4 660 700 разів. Приріст постів близько 150 000 в місяць. То чому б не зробити цей процес більш простим для людей? Замість того, щоб гортати тисячу фото назад у своєму телефоні або намагатись знайти фото в одній з численних папок на комп’ютері, досить просто відкрити програму і відразу знайти потрібне фото.
Окрім звичайних користувачів, Stack буде цікавий компаніям для просування їхніх послуг. Так, наприклад, компанії, які займаються ландшафтним дизайном, зможуть зручно демонструвати результати своєї праці. Інтерактивний контент в форматі "до" та "після" у даному випадку є найефективнішим інструментом, залишаючи позаду статичні фото чи відео із зображенням процесу.
Розробка додатку тривала близько 6 місяців. Сьогодні команда працює над новими анімаціями стеків та розширеними можливостями для компаній, розповів Павло Черноволенко, співзасновник проекту.
Додаток вже доступний на App Store для користувачів iOS 8 та вище. Користувачам Android доведеться зачекати до літа 2017.