Чомусь місцеві називають її і всі подібні села філіппінськими, хоча живуть там не тільки вихідці з Філіппін. Села напівлегальні, стоять на палях, частково на березі, а частково і в морі - це видно далі на фото...
На острові Лузон і групі островів Вісайі такі села не зустрінеш. Часті тайфуни в центральній і північній частині Філіппін зруйнували б будинки, побудовані над водою на сваях, ще до того, як їх б встигли завершити. Але на острові Мінданао, де сильні дощі - явище рідкісне, таке село, як Маріки спокійно собі процвітає, не піддаючись стихійним природним руйнуванням, пише Вебочка.
Раніше це село була маленькою частиною «Ріо Хондо» - ще більш мусульманського села, чия назва в перекладі приблизно означало «глибока річка». Але село Маріки росло і розвивалося, поки не стала незалежною політичною одиницею. Сьогодні в селі проживають народності Сама і бадьян, відомі як морські цигани острова Мінданао. А також плем'я Таусуг, яке вважалося найхоробрішим войовничим плем'ям південних Філіппін.
Сотні будинків зв'язані між собою декількома дерев'яними і бетонними мостами. Це мережа, яка йде від одного будинку до іншого. Деякі великі мости мають металеві покажчики з назвами вулиць або кварталів. Покажчики точно такі ж, як і в інших нормальних селах, за винятком того факту, що дороги розташовуються в декількох метрах над рівнем води.
Ось дуже поширена в інтернеті ця місцина. Вражає!