Під повною забороною цькування, знущання, переслідування, образи та погрози. Але якщо погрожувати жартома - то можна.
Соціальна мережа Facebook опублікувала правила розміщення публікацій, пише ТСН.
Там детально описано, в якій ситуації адміністратори видаляють суперечливий контент, а в якій – ні. Так, згідно із брифом, користувачі зможуть подавати апеляцію на видалення їхніх постів.
У цьому випадку публікацію повторно розгляне інший адміністратор. Що можна, а що – ні.
У соцмережі тепер заборонений контент з погрозами, насильством, присвячений самогубствам або самокатуванням.
Facebook зазначає, що часом текст з погрозами використовується для жартів або освітлення важливої теми в суспільстві. Адміністратор у такому разі визначає контекст публікації, її правдоподібність.
Під повною забороною цькування, знущання, переслідування і образи. Їх публікація допускається тільки тоді, якщо вони з'явилися для інформування відповідальності щодо прояву агресії.
Окремо уточнюється, що дискримінація можлива в разі, якщо слова використовуються стосовно самого себе. Повністю заборонені зображення оголених дітей.
Як йдеться в заяві Facebook, попри те, що люди можуть публікувати такі фото з благими намірами, адміністрація соцмережі все одно буде видаляти їх, щоб уникнути зловживання.
Оголене тіло дорослої людини також публікувати не можна, оскільки це може образити деяких користувачів соцмережі. Існує кілька винятків, зокрема, можна публікувати об'єкти мистецтва з оголеним тілом людини, знімки годування грудьми або шрами на грудях після мастектомії.
Правила соцмережі зобов'язують користувачів реєструватися під своїми справжніми іменами і розміщувати правдиву інформацію.
Також заборонені фейкові новини.
Нагадаємо, 28 березня, компанія Facebook виступила із заявою, згідно з якою користувачі отримають більше контролю за своєю персональною інформацією, зможуть легко налаштувати приватність та управляти тими даними, які використовують сторонні додатки.
Відповідний реліз компанія оприлюднила на фоні масштабного скандалу, який стався в середині березня.
Тоді стало відомо, що компанія Cambridge Analytica зібрала відомості про поведінку 50 мільйонів американців в Facebook, щоб потім продавати їм таргетовану політичну рекламу.
Facebook знав про витік персональних даних, але не вживав жодних заходів.