Елітне житло – це статус чи комфорт?

Елітне житло. Для більшості воно залишається лише мрією. Втім, є чимало людей, які купують елітні квартири, живуть та облаштовують у них свій побут.

Хто ці люди й чим привабливе для них житло класу еліт?

Для початку варто відзначити: в Україні немає усталеної класифікації житла. Проте девелопери та ріелтори у своїй повсякденній діяльності послуговуються світовим досвідом і визначають чотири класи квартир та будинків: економ, комфорт, бізнес та еліт або, як його ще називають, преміум.

Традиційно більшість людей в Україні (і іванофранківці не є виключенням) проживають у квартирах класу комфорт – дещо просторіших та комфортніших, ніж економ-помешкання, і значно дешевших, ніж квартири бізнес-класу.

За оцінками експертів, частка елітного житла на ринку не перевищує 10%. Більшість покупців віддають перевагу елітним квартирам як способу підтвердити свій статус. Втім, багатьох все ж приваблюють очевидні переваги такого житла, які суттєво полегшують життя.

Серед таких переваг фахівці виокремлюють три основних:

  • вишукана архітектура та ексклюзивний дизайн;
  • використання у будівництві дорожчих і якісніших матеріалів;
  • розташування у престижних районах та живописні краєвиди з вікна.
Архітектура та дизайн

При проєктуванні та будівництві елітних будинків ніколи не використовуються типові проєкти. Кожен житловий комплекс еліт-класу має індивідуальний дизайн інтер’єрів та екстер’єрів. Експерти відзначають, що такий дизайн має бути не «вчорашнім», а то й містити в собі «кидок» на 5-10 років у майбутнє.

Квартири в елітних комплексах максимально просторі, площею не менше 100 метрів квадратних, з великими панорамними вікнами, високими стелями, кількома санвузлами та великою кухнею.

Помешкання у таких будинках, зазвичай, продаються без оздоблення, щоб їхні власники мали можливість реалізувати будь-який дизайнерський ремонт та нестандартне омеблювання.

Важливим елементом елітних житлових комплексів є наявність підземного паркінгу, де кількість паркомісць переважає число квартир. Характерною рисою є також наявність закритої території з сучасними дитячими майданчиками, спортивними зонами, якісним дизайнерським озелененням та освітленням.

Використання дорожчих і якісніших матеріалів

В елітному помешканні все повинно бути елітним. Це стосується також будівельних та інших матеріалів, що застосовуються при зведенні такого житлового комплексу. Адже чим якісніші матеріали використовуються у будівництві, то безпечніше і комфортніше житиметься мешканцям таких апартаментів. Це правило стосується усього: від матеріалів для фундаменту та стін, утеплювачів, віконного скла й до інженерних мереж.

Сучасні забудовники при зведенні елітних житлових комплексів використовують найсучаснішу на сьогоднішній день монолітно-каркасну будівельну технологію, яка дозволяє поєднати високу енергоефективність, звуконепроникність та варіабельність планувальних рішень.

Локація та живописний вид з вікна

Усі елітні житлові комплекси розташовані у престижних районах. Традиційно такими районами вважають центр міста та зелені зони – території у парках та біля водойм. Крім того, важливо, щоб це була ще й екологічно сприятлива зона – територія з чистим повітрям та високим рівнем озеленення, подалі від промислового сектора та сміттєзвалищ.

В таких умовах живописний вид з вікна на озеро, річку, ліс чи гірські вершини на горизонті створюватиме усі умови для душевного комфорту та здорового відпочинку.

Принагідно відзначимо, що компанія blago developer пропонує елітні апартаменти на всі смаки у житлових комплексах класу еліт Parus та Royal Hall.

Завдяки оригінальному дизайну та вдало обраному місцю розташування житловий комплекс Parus виглядає білосніжним вітрильником, що парить над дзеркальною гладдю міського озера. Величезні, виконані з бельгійського скла вікна відкривають мешканцям неповторний вид на озеро та карпатські вершини. При усій своїй, здавалося б повітряній легкості, Parus є високотехнологічним комплексом з новітньою системою безпеки та відеоспостереження, сучасною віконною системою, просторим підземним паркінгом, оригінальним ландшафтним дизайном, даховою котельнею.

Своєю чергою розташований на найкрасивішій вулиці міста – вулиці Шевченка – комплекс Royal Hall більше привабить любителів зелені та паркового затишку. З його величезних панорамних вікон відкривається живописний вид на міський парк культури й відпочинку, озеро та стару частину міста. Комплекс просто тоне у зелені, що забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря. А великий підземний паркінг, заправка для електрокарів, кімнати для спортінвентарю та розташовані поруч крамниці, кав’ярні та інші заклади гарантують мешканцям максимум задоволення від життя.

Партнерський матеріал 


23.07.2021 679
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

951
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1958
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2828
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3464
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6851 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3857

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7627
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2463
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

946
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1816
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3399
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1788
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3695
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3907 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5452