Електронна книга пропозицій і адресна доставка продуктів: чим дивує «АТБ» у 2021 році

Найбільша торговельна мережа України «АТБ» учергове підтвердила свій статус драйвера галузі ритейлу, запустивши одразу декілька інноваційних онлайн-сервісів.

Це диджиталізаця, про яку останнім часом дуже багато говорять. Яким чином вона поліпшує якість нашого життя? Давайте розберемося разом.


Інноваційні електронні сервіси «АТБ»

Перша з нових диджитал-технологій, яку вже впровадили у 1222 супермаркетах найбільш клієнтоорієнтованої та популярної торговельної мережі країни, стосується зворотного зв'язку з покупцем. Згідно з даними із відкритих джерел, магазини «АТБ» у 24 областях нашої країни щодня відвідує більш ніж чотири мільйони громадян. Думку кожного із клієнтів, яких в «АТБ» традиційно вважають повноправними партнерами по бізнесу, у компанії цінують і хочуть знати. Для цього в магазинах лідера вітчизняного ритейлу створили електронну книгу відгуків і пропозицій.  Цей сервіс став гідною альтернативою паперовій книзі скарг і пропозицій, яка вже давно застаріла та була скасована рішенням Кабінету Міністрів України кілька років тому. 

Залишити відгук, поділитися своєю думкою або озвучити пропозицію тепер просто, як відправити другові повідомлення в месенджері. Потрібно відсканувати своїм смартфоном QR-код, який розташований на видному місці в «Куточку споживача» кожного магазину «АТБ» (див. фото).

Потім слід заповнити нескладну форму та нажати на кнопку «ЗАЛИШИТИ ВІДГУК». Для цього знадобиться всього декілька хвилин.

Як повідомляють в «АТБ», усі повідомлення реєструють у спеціальній системі СRМ. Співробітники компанії обробляють їх максимально оперативно.

Для тих, хто з різних причин ще не повністю освоїв функції свого смартфона, працює кол-центр «АТБ». Відгуки та пропозиції, як і раніше, можна залишити, зателефонувавши на номер гарячої лінії 0-800-500-415.

«Стратегія нашого розвитку заснована на інтересах і потребах клієнтів, яких в «АТБ» прийнято вважати партнерами по бізнесу. Ми системно підходимо до питань, важливих для більш ніж чотирьох мільйонів наших покупців, — це  зручність, гарантована якість і доступні ціни. Ефективно вирішувати такі завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень і додаткових клієнтських сервісів, створенню комфортного та відкритого середовища для кожного нашого покупця», — пише на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ».

Нагадаємо, що з 2019 року в «АТБ» впроваджений інтелектуальний помічник АТБОТ. Він у будь-яку годину дня й ночі спілкується з мільйонами клієнтів у популярних месенджерах Viber і Telegram. Цей віртуальний «менеджер» здатен моментально вирішувати будь-які питання, надавати точну інформацію про асортимент (на прилавках кожного супермаркету «АТБ» представлено понад 3,5 тисячі найменувань товарів), акції, магазини, вакансії у компанії... Також він може записати на співбесіду людини, що цікавиться працевлаштуванням в «АТБ».

У супермаркетах торговельної мережі, яка демонструє найвищі темпи розвитку протягом останніх 10 років, зараз також впроваджують сервіс «Scan & Go», що дозволяє за допомогою смартфона самостійно сканувати штрих-коди продуктів і зробити оплату онлайн у мобільному додатку «Скануй Купуй», після чого потрібно показати консультантові на виході інформацію щодо оплати.

Корпорація «АТБ» уже неодноразово доводила, що орієнтується насамперед на потреби свого клієнта, докладає максимум зусиль для того, щоб процес купівлі був комфортним і простим. Супермаркети найбільшої торговельної мережі стали одними з перших в Україні, де можна розрахуватися за допомогою мобільного телефона (із системою Android), фітнес-браслета з підтримкою NFC або ж завдяки Apple Pay (для власників «яблучних» iPhone).

Незабаром планують також запустити власний мобільний додаток «АТБ», що об'єднає всі найбільш корисні сервіси, які клієнти вже полюбили.


Доставка продуктів з «АТБ» за допомогою Glovo

Навесні минулого року, коли почався суворий національний карантин, компанія «АТБ» зробила серйозний крок у сфері онлайн-торгівлі – був відкритий перший в Україні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Новий для української галузі ритейлу сервіс дозволив мільйонам українців купувати улюблені продукти і при цьому заощаджувати сімейні бюджети.

Цього року компанія реалізувала ще один сміливий проєкт. Йдеться про адресну доставку гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за допомогою служби Glovo. У тестовому режимі даний сервіс запустили у Дніпрі в останніх числах березня, і він одразу ж показав свою затребуваність серед клієнтів. За досить короткий час співробітництва із сервісом швидкої кур'єрської доставки торговельна мережа «АТБ» стала безумовним лідером щодо кількості замовлень доставки продуктів харчування.

Так, усього через тиждень – з 5 квітня – цей сервіс став доступний у Києві й також отримав багато позитивних відгуків.

Станом на сьогодні компанії вже досягли взаємної згоди – замовити продукти з «АТБ» з доставкою Glovo можна у 28 населених пунктах по всій країні. Саме стільки міст охоплено зазначеною кур'єрською службою.

«Я переконаний, що пенетрація сервісу швидкої доставки, у тому числі з підприємств, що належать до галузі ритейлу: супермаркетів і аптек – має великий потенціал для розвитку… Сьогодні ми починаємо важливе партнерство з мережею «АТБ» і раді запропонувати новий сервіс та досвід для їхніх клієнтів»,  —  розповів генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський.

Зробити онлайн-замовлення дуже просто, оскільки весь добре знайомий мільйонам українців асортимент супермаркетів «АТБ» завантажується в додаток Glovo. Кожне замовлення від служби доставки автоматично передається в найближчий магазин, оперативно формується та вручається кур'єрові. Через усього 20–40 хвилин (середній час виконання замовлення) продуктовий пакет з «АТБ» уже можна одержати вдома.

Автор: Матвій Городенко

Партнерський матеріал


22.04.2021 942
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

975
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1989
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2865
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3497
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3694
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6887 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3877

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5691

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6832 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7645
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2482
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4748
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5132
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

504
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

965
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1834
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3417
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

940
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1808
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3715
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3939 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5471