У середу, 9 лютого, на Бурштинській ТЕС представили нового керівника. Ним став Вадим Сімаков – досвідчений енергетик зі стажем роботи в галузі понад 25 років.
Вадим Сімаков пройшов шлях від машиніста-обхідника по котельному та турбінному обладнанню до керівника департаменту з операційних покращень Луганської ТЕС. Пізніше він керував департаментом з операційних покращень ДТЕК Енерго, працював головним інженером на Ладижинській ТЕС.
За час його роботи на Ладижинській ТЕС було збільшено потужність енергоблоків на 118 МВт завдяки проведеним капремонтам. До призначення на Бурштинську ТЕС Вадим Сімаков очолював департамент з управління експлуатацією та ремонтом обладнання ДТЕК Енерго.
Максим Шумченко, який до цього часу тимчасово виконував обов’язки директора Бурштинської ТЕС, працюватиме й надалі на станції на посаді головного інженера.
«Бурштинська ТЕС – ключова станція в регіоні, яка працює в енергоострів та забезпечує електроенергією до 5 мільйонів споживачів у трьох областях Західної України. Упевнений, що Вадим Сімаков разом з колективом зробить роботу станції більш ефективною на всіх етапах виробництва, продовжить роботу над зниженням впливу на довкілля. У нього великий досвід роботи, авторитет і довіра в колективах теплових електростанцій компанії.
Він успішно реалізував проєкти з підвищення ефективності енергоблоків Луганської ТЕС, зниження аварійності на Ладижинській ТЕС, впровадження системи операційних покращень на 11 підприємствах теплової генерації. В пріоритеті нового директора підприємства – забезпечення стабільної та безаварійної роботи підприємства, безпеки виробництва, охорона праці та поліпшення умов праці для співробітників підприємства», - підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.
«Дякую за довіру та представлену можливість працювати тут, на Бурштинській ТЕС. Перш за все хотів би сказати, що для мене в роботі є цінними декілька речей. Це чесність, довіра, небайдужість, бажання розвиватися, працювати та рухатися вперед.
Це ключові речі, на яких, базується робота будь-яких підприємств в часи, коли світ стрімко змінюється, розвиваються технології. Я радий, що працюватиму з професіоналами. Наш спільний досвід надасть змогу гідно виконати ті завдання, які перед нами стоять», - додав Вадим Сімаков, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.
Довідково: ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в тепловій генерації електроенергії - 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.
ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.
Партнерський матеріал