Друга лекція "Школи етикету", яка відбувається за сприяння народного депутата Олександра Шевченка, була присвячена дрес-коду та усім його нюансам, особливостям та виняткам.
За словами лектора Школи етикету, експерта з етикету, стилю і краси, одного із тренерів на шоу "Від пацанки до панянки" Тетяни Терсенової-Заводовської, дрес-код має бути не правилом, а стилем життя усіх успішних та вихованих людей.
«У дрес-коді важливо врахувати три речі: час, місце і подію. Знаючи ці нюанси, ви завжди зможете підібрати той образ, який буде доречний саме у той момент. Є звісно і жорсткі вимоги - у діловому дрес-колі чи у протоколі. Там враховується усе - зачіска, макіяж, прикраси. Є більш м’який дрес-код, щоденний, святковий, є особливий», - наголошує Тетяна Терсенова-Заводовська.
За її словами, перше враження про людину справляє саме її зовнішній вигляд та його доречність і зручність.
«Не намагайтесь вдягнути у ресторан сорочку з рукавами-рюші чи розпустити волосся. А у театр та оперу не раджу вдягати велику, святкову шляпку», - запевняє лектор.
У чоловічому дрес-коді теж є багато нюансів. І саме чоловіки, за словами Тетяни Терсенової-Заводовської, найчастіше припускаються помилок під час підбору одягу.
«Темно-синій, глибокий синій, 50 відтінків сірого, темно-коричневий - основні кольори для чоловічих костюмів. Чорний колір - лише для особливих подій. А краватка має бути невід’ємною деталлю ділового образу», - підсумовує експерт.
Друга лекція зібрала понад 150 франківців: чоловіків, жінок, студентів та дітей, різного віку.
Нагадаємо, проект стартував в Івано-Франківську 2 роки тому. За підтримки народного депутата України Олександра Шевченка сотні людей мають змогу абсолютно безкоштовно відвідувати лекції на різну тематику.
Заняття в рамках третього сезону Школи етикету продовжаться до 27 листопада о 18:00 у готелі "Станиславів", що по вул. Чорновола. Участь безкоштовна.
І знову маскальською була лекція?
Здорово, когда есть возможность послушать Татьяну Терсенову-Заводовскую и получить знания от неё. Жителям Ивано-Франковска повезло! Было бы прекрасно иметь такие проекты в Киеве.