У зв’язку із посиленими обмеженнями рейдові групи працюють у системному режимі. Відтак, найбільший відсоток порушень зафіксували на агропродовольчих ринках. А також на об’єктах торгівлі продовольчими товарами.
Нещодавно відбулись протестні акції щодо роботи місцевого гірськолижного курорту, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа", пише Фіртка.
У Держпродспоживслужбі пояснюють, він функціонує у вигляді приймання туристів. Відтак, увага рейдових груп, пояснює, наразі зосереджена на дотриманні карантинних норм на курорті. У будні дні протиепідемічну ситуацію там моніторять дві бригади, а у вихідні – від трьох до п’яти.
Держпродспоживслужба нагадує, під час перевірок контролери насамперед звертають увагу на тому, чи дозволено суб’єкту господарювання працювати в умовах карантину. Далі – чи одягнені працівники у засоби індивідуального захисту. У приміщеннях має бути розмітка для дотримання дистанції. А також створене місце збору використаних засобів противірусного захисту.
На Прикарпатті за добу 330 підтверджених випадків. Івано-Франківщина потрапила до "червоної" зони.
Крім того, Буковель припиняє роботу.
Нагадаємо, очільник Франківська просить для хворих на COVID-19 ще один поверх кардіоцентру. Проте, лікарня не може відкрити ще один поверх для хворих на COVID-19.
Тому у Франківську облаштують додатковий госпіталь для хворих на COVID-19.
Читайте також:
Люди лежать у коридорах: лікарні Франківська все ще заповнені хворими на COVID-19
У Держпродспоживслужбі назвали причини спалаху COVID-19 на Прикарпатті
Коломийська інфекційна лікарня заповнена: медзакладу не вистачає кадрів (ВІДЕО)
Люди звертаються надто пізно: санлікар Прикарпаття про високу летальність від COVID-19
В Івано-Франківську майже 80% пацієнтів з COVID-19 — кисневозалежні
У Франківську збільшилась кількість бактеріальних пневмоній
У франківській лікарні модернізують систему киснезабезпечення