Dance World Cup 2019: у Франківську переможці чемпіонату світу із сучасного танцю розповіли, як виборювали медалі

Сьогодні, 26 липня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція з переможцями Чемпіонат світу із сучасного танцю Dance World Cup 2019, який проходив у Португалії.

 З 28 червня по 3 липня у Португальському місті Брага проходив Dance World Cup – світова першість з сучасного танцю, пише Фіртка.

Цього року до збірної команди України увійшло 11 франківців – учнів Танцювальної школи Влада Ями: Корчун Катерина (8 років), Антоніна Каспрук (9 років), Анастасія Волосянко (9 років), Ангеліна Струк (11 років), Євгенія Розгоній (11 років), Каріна Кіндрат (11 років), Діана Чемеринська (11 років), Віктор Лазарович (12 років), Соломія Ткачівська (15 років), Аліса Єременко (15 років), Леон Циганюк (19 років).

Протягом 10 днів діти конкурували у таких категоріях, як modern, contemporary, jazz, show dance, hip-hop та street dance show.

У надскладній боротьбі з кращими танцівниками світу з понад 50 країн – збірна України виборола почесне 7 місце у загальнокомандному заліку. І величезний вклад в успіх України внесли саме учні Танцювальної школи Влада Ями.

Тож, маємо чим пишатися: Золота медаль – Соломія Ткачівська (junior, solo, dance show) Золота медаль – Діана Чемеринська (children, solo, dance show) Срібна медаль – Антоніна Каспрук (mіni, solo, modern and contemporary dance) Срібна медаль – Леон Циганюк (mіni, solo, contemporary).

Ряд дітей увійшли у десятку кращих танцівників світу: 5 місце – Ангеліна Струк (children, solo, modern) 5 місце – Антоніна Каспрук (mіni, solo, jazz and show-dance) 7 місце – Євгенія Розгоній (children, solo, modern) 8 місце – Каріна Кіндрат (children, solo, hip-hop and street dance show).

«Це неймовірні відчуття, як для танцівників, так і для педагогів та батьків – чути Гімн України і знати, що право звучання цього гімну вибороли наші діти, юні та талановиті франківці. Особливою приємністю для збірної стало відзначення Івано-Франківських танцівників, як одних, з найкращих та найперспективніших учасників Dance World Cup 2019», - говорить тренер.

Крім того, Діана Чемеринська виборола особливу нагороду “The most outstanding solo”, як найкраще соло чемпіонату.

Ангеліна Струк та Соломія Ткачівська отримали золотий конверт із запрошенням на безкоштовну участь у Educational Programme 2019 у Лондоні.

Підготовка до чемпіонату тривала протягом року. Педагоги працювали з дітьми над постановкою танцю, виконавською майстерністю, фізичною підготовкою та акторською грою. Прискіпливо розроблялися сценічні образи, підбиралися костюми, грим та зачіски.

Не менш важливою була і психологічна підготовка до виступів. Над усім цим працювала велика команда педагогів-хореографів Танцювальної школи Влада Ями: Христина Мартинюк, Сергій Шлімкевич, Світлана Угринюк, Ірина Хеней, Федір Костич, Анастасія Алдушенко та Євгенія Астапенко.

«Традиційно склалося, що ми напротязі семи років їздимо на чемпіонат світу. Змагання відбувалися десять днів без перерви на трьох танцювальних майданчиках. Це є знакова подія у всьому танцювальному світі. Цього року склад української команди розширився - були представники Києва, Одеси, Харкова. Ми, франківці, привезли два золота і два срібла», - говорить Василь Шеремета, директор Танцювальної школи Влада Ями. 

«Це соло про те, що навіть, якщо людина збилася зі свого шляху, то світло завжди включене. Найдовше я працювала над емоціями, бо під час танцю потрібно було заплакати. Багато працювали, тренувалися, придумували історії, щоб я заплакала», - говорить Діана Чемеринська, танцівниця.

«Я займаюся танцями десять років. Я дуже довго старалася і працювала над тим, щоб дійти до цієї першості. Я виборола перемогу з танцем «Портрет» про Фріду Кало. Треба було передати всю важкість її характеру, життя. Мені дуже близький її образ, тому було легко вжитися. Там треба бути і відчувати - коли називають твоє ім‘я і починає грати гімн Івано-Франківська», - говорить Соломія Ткачівська, танцівниця.

У постановочній роботі були задіяні українські зіркові хореографи: Ілона Федорко, Катерина Бєлявська та Богдан Урхов. Очолили команду тренерів керівники Танцювальної школи Влада Ями Наталія Чашечнікова та Василь Шеремета.


Читайте також:

На чемпіонаті в нелегкій боротьбі з досвідченими танцівниками франківчанка Соломія Ткачівська виборола золоту медаль.

Фотогалерея


26.07.2019 3161
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

953
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1958
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2830
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3464
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3673
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6851 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3857

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6806 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7628
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2464
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4729
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5116
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

483
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

946
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1817
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3400
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

922
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1789
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3696
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3909 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5454