Німеччина за останні роки користується більшим успіхом, ніж Англія, вигравши чемпіонат світу 2014 року.
Футбольне суперництво не набагато більше, ніж Англія проти Німеччини.
У вівторок дві нації мають написати ще одну главу в цій класичній програмі, коли вони змагатимуться за вихід у чвертьфінал Євро-2020.
Оскільки Німеччина - переможець чемпіонату світу 2014 року - останнім часом дуже тримала верх над своїм старим ворогом, суперництво в Англії залишається дуже сильним, і це також враховують німецькі вболівальники.
Стюарт Дайкс - "подвійний громадянин", який переїхав з Англії до Німеччини в 1987 році. Як футбольний фанат, який працював в офісах двох клубів Бундесліги, він бачив суперництво з обох перспектив.
"Я думаю, що це, мабуть, найбільша гра для них [Німеччини]", - говорить він CNN.
"Німеччина проти Англії, ця гра виділяється над іншими. Будуть великі ігри для Німеччини у футбольному сенсі, але не з усього фону, історії та значення.
"Англія - це дім футболу, якщо хочете. Уемблі - дім футболу. Тож це особлива гра для німців.
"Хоча сказавши це, я думаю, що більшість з них будуть спокійні та впевнені, що можуть перемогти як завжди".
Гра, яка змінила футбол
Штрафні від суддів
Англія не завжди була приреченою та понурою у цьому поєдинку.
Нападники, такі як Девід Бекхем, Стівен Джеррард та Майкл Оуен, забезпечили знамениту перемогу проти Німеччини з рахунком 5: 1 у кваліфікації Чемпіонату світу у 2001 році.
Також є фінальна перемога чемпіонату світу проти Західної Німеччини в 1966 році - востаннє Англія виграла великий турнір. Ця гра також мала суперечливий гол.
Вибігши на подачу від Алана Болла, гравець Англії Джефф Херст контролював м'яч і пробив високо, побив воротаря, але влучив у поперечину. М'яч відскочив прямо вниз, і практично неможливо було зрозуміти, чи перейшов він лінію.
Руки з обох сторін стріляли вгору і настали напружені кілька хвилин, коли радянський суддя Тофік Бахрамов з Азербайджану спочатку заперечив гол, а потім, після консультації з арбітром, дозволив. Це зробило рахунок 3-2, коли Англія виграла 4-2.
Але, по правді кажучи, успіхів було небагато, і багато хвилювань Англії проти Німеччини було зосереджено навколо штрафних санкцій.
І на чемпіонаті світу 1990 року проти Західної Німеччини, і на Євро-1996 Англія вибула з півфіналу після програшних пенальті.
Матч у 1990 році також запам'ятався тим, що талісман Англії Пол Гаскойн пролив сльозу після того, як йому показали жовту картку, яка виключала б його з фіналу - якби його команда потрапила туди.
Як говориться: "22 чоловіки переслідують м'яч протягом 90 хвилин, і в кінці німці завжди перемагають".
Поточний менеджер Англії Гарет Саутгейт пропустив вирішальний пенальті на "Уемблі" у 1996 році, і англійські вболівальники будуть молитися, щоб у вівторок гра знову не дійшла до цієї стадії.
"Це великий жарт для німецьких вболівальників. Англія, як відомо, погано виконує пенальті", - додає Дайкс.
"Я щойно бачив заголовок, в якому говорилося, що Англія може перемогти Німеччину, але не за пенальті. Отже, я думаю, що саме до цього йде і в цей момент.
"Чесно кажучи, я думаю, що жодна з команд не грає дуже добре. І тут, на мою думку, німці мають перевагу".
Гарет Саутгейт шкодує, після виконання пенальті 1996 року
Магія Уемблі
На тлі обмежень Covid-19 40 000 людей будуть на стадіоні, щоб спостерігати за матчем у прямому ефірі, але Дайкс каже, що "Уемблі" все ще є чарівним місцем для англійських та німецьких вболівальників.
"Просто виграти в товариському матчі на" Уемблі "- це все одно велика річ. Шкода, що в країні не буде стільки прихильників Німеччини через обмеження щодо коронавірусу." Уемблі "є [найкращим] для німецьких вболівальників футболу". - додає він.
Досі є такі, в основному з англійської преси таблоїдів, які шукали нездорові зв’язки між футбольним суперництвом та політичним минулим двох країн, включаючи дві світові війни.
Але більшість бачить це таким, яким все є насправді: спортивна боротьба двома футбольними силовими центрами, командами, які наповнені талантами та історією, не схожою на будь-яку іншу в міжнародному футболі.
"Для нас, як для гравців, не властиво занадто багато думати про історію. Істрія твориться тут і зараз. Ми робимо по-максимуму в грі, ось на що йде вся наша енергія. Ми не надто переймаємося історією та тим, що було раніше.", - сказав гравець Англії Джордан Хендерсон журналістам.
за матеріалами CNN