Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
Рішенням комісії було запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області з 00:00 годин 26 лютого 2021 року. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, інформує Фіртка.
Також комісія вирішила: Івано-Франківській обласній державній адміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригад екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.
При наявності у особи респіраторних симптомів або підвищеної температури тіла організувати направлення таких осіб до закладів охорони здоров’я області для проведення диференційної діагностики.
Головам Закарпатської та Чернівецької обласних державних адміністрацій: Проаналізувати епідемічну ситуацію в окремих об'єднаних територіальних громадах та вжити, в разі необхідності, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів; Розглянути можливість додаткового розгортання ліжок у закладах охорони здоров'я на територіях, де реєструються високі рівні захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення їх кисневими точками.
Також комісія ТЕБ та НС доручила Міністерству інфраструктури України розробити зміни до постанов КМУ, після яких наберуть чинність такі обмеження:
- До 26 лютого 2021 року вжити заходів щодо корегування графіків руху регулярних та не регулярних перевезень міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.
- Заборонити посадку та висадку пасажирів на регулярні та не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 року в населені пункти Івано-Франківської області та з них.
Варто додати, що на Прикарпатті вже почав діяти посилений карантин.
Крім того, за добу виявили 716 підтверджених випадків захворювання.
Читайте також:
У Богородчанах розгортають мобільний госпіталь для хворих на Covid-19 (ФОТО)
На Прикарпатті запрацювали 16 блокпостів (ФОТО)
Коломийська інфекційна лікарня заповнена: медзакладу не вистачає кадрів (ВІДЕО)
На Прикарпатті захворюваність на COVID-19 зросла на 54%
Дві прикарпатські COVID-лікарні на 100% заповнені хворими
Санлікар області розповів, скільки прикарпатців планують вакцинувати у першій хвилі кампанії
Люди звертаються надто пізно: санлікар Прикарпаття про високу летальність від COVID-19
А Буковель недоторканний чи необхідний під час пандемії? Велюр-2?
Люди вмирають у лікарнях. 300 людей в місяць. Тисячі втрачають здоровя.
Звідки ще беруться антиковідники невідомо. Не хочуть вірити чи гроші їм головне, а хто там помре їм байдуже.
Чому Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не запитає керівництво за таке погіршення епідемічної ситуації. Адже всі бачать, як жителі та підприємці порушували і продовжують правила карантинних заходів. На це не звертає увагу і поліція, санстація та інші контролючі органи. Але нікому до цього діла не має. Епідемія триває вже майже рік ніякого покращення через цей безлад немає.Натомість хвороба поширюється забираючи все нові життя людей.