Автовикуп після ДТП: що треба знати

Рух по автошляхах будь-якої завантаженості не проходить без аварій. Щодня в такі неприємні ситуації потрапляє близько сотні українців.

Найменша втрата, яку може понести учасник дорожньо-транспортної пригоди – пошкодження авто. Розберемося, як швидко продати залізного коня з максимальною вигодою.

Що треба зробити

В першу чергу потрібно провести комплексну діагностику авто. Експерти зроблять перевірку на внутрішні несправності. Аналіз технічного стану буде вихідною інформацією для продажу. Відразу варто зазначити, що сума, яку вдасться виручити, буде мізерною, якщо транспортний засіб в плачевному стані.

Незначні пошкодження піддаються ремонту, тому їх можна легко усунути, а це значить, що бюджет чи прибуток від угоди не дуже постраждають. Реалізувати авто з порушеною геометрією кузова значно складніше. Такі транспортні засоби йдуть в бік під час руху, а дверцята, як правило, закриваються негерметично. Надалі пересуватися на авто небезпечно: корпус не захистить водія в разі ще одної аварії.

В такому разі доцільніше продати транспортний засіб скупникам. Вигідну пропозицію можна отримати від компанії TOPVykup, яка пропонує автовикуп у Львові та інших містах України. Технічний стан може бути будь-яким.

Де продати

Позбутися зламаного автомобіля можна трьома способами.

  1. На автомобільному ринку. Такий товар купують перекупники з метою отримання максимальної вигоди. Авто ремонтується, а потім знову продається. Ви, як продавець, зможете виручити невелику суму. Продаж по запчастинах принесе значно більше грошей.
  2. Відразу після ДТП. Покупець оцінює стан машини та пропонує продавцеві свою ціну. Розмір грошової винагороди залежить від кількості ремонтних робіт, які потрібно провести для відновлення дієздатності.
  3. Після ремонту. У цьому випадку автомобіль продається майже як новий. Деякі продавці приховують історію аварій, у яких була машина. Краще цього не робити та чесно зізнаватись, що машина постраждала у ДТП. Пояснити можливі нюанси, з якими може мати справу майбутній власник. Перевага варіанта в тому, що після повноцінного ремонту ціна на транспортний засіб підвищується.

Етапи викупу автомобіля:

  1. Пошук компанії. Ви шукаєте фахівців, які надають вказані послуги, читаєте відгуки про них та переконуєтеся, що співпрацювати з конкретною фірмою буде дуже вигідно.
  2. Попередня домовленість. Ви можете зателефонувати до компанії, яка спеціалізується на автовикупі. На цьому етапі співробітникам передається описання технічного стану машини, а також укладається домовленість про зустріч зі спеціалістами в зручному для вас місці.
  3. Безпосередньо огляд машини, оцінка її стану та укладання угоди купівлі-продажу. Везти авто на СТО не потрібно: фахівці з компаній, які займаються автовикупом, мають великий досвід в оцінці технічного стану машин. Допомога сторонніх майстрів може знадобитися тільки для розв'язання надскладних питань.
  4. Виплата грошових коштів. Відбувається через декілька годин після вирішення юридичних формальностей.

Сторонній людині продавайте автомобіль чесно, говорячи про недоліки машини та дефекти, отримані після аварії. Володіння цією інформацією дасть розуміння покупцеві, наскільки авто буде безпечним під час руху чи дорожньої пригоди.

Якщо необхідно продати машину швидко та безпечно, скористайтесь послугою компанії-скупника, наприклад TOPVykup. Знайти контакти для зв’язку з представником можна на офіційному сайті. Тільки таким чином вдасться вигідно продати навіть дуже побиту машину після ДТП.

Партнерський матеріал


15.12.2021 915
Коментарі ()

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

950
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1956
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2826
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3461
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3671
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6847 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3855

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5671

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6803 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7626
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2460
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4728
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5115
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

482
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

944
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1814
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3398
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

921
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1787
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3694
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3906 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5451