У цьому пості ми розповімо про одну неочевидну особливість бронювання, яка допомагає заощадити на проживанні в готелі.
Деякі готелі трохи завищують ціну номера за одну добу, якщо ви бронюєте його на весь період відразу, так що ви можете переплатити.
Як це працює
Припустимо, ви їдете в Сіетл і збираєтеся замовити номер у готелі. Візьмемо сайт Hyatt.com – мережі готелів вищого класу по всіх Сполучених Штатах. Для початку пошукаємо номер для одного дорослого на три доби – з 6 по 9 травня.
Один з перших готелів у видачі – Hyatt at Olive 8, проживання в якому обійдеться нам у 314 доларів на добу.
Чудово, тепер спробуємо дізнатися, у скільки обійдуться дві ночі в готелі з 7 по 9 травня. І знову 314 доларів за ніч, начебто все логічно.
А тепер спробуємо дізнатися, скільки доведеться заплатити за одну ніч – з 6 на 7 травня. І ціна змінюється – тепер це 304 долари.
Здавалося б, якщо ти шукаєш номер на три ночі, тобі повинні показувати середню ціну за одну ніч. Тобто нам повинні були показати ціну в 310 доларів (дві ночі по 314 доларів і одна ніч по 304 долари).
Але ні, нам показують найвищу ціну. Таким чином, якщо ви забронюєте номер на один день, заощадите 10 доларів.
Але це іноземний сайт, а чи є такі зміни цін на наших сервісах онлайн-бронювання? Виявляється, що є.
Наприклад, шукаємо києвські готелі на відомому сайті Booking.com на той же термін – з 6 по 9 травня. Вибираємо один з перших готелів, «11 Mirrors Desingn Hotel», пропонує три ночі за 11 925,57 грн. Виходить, вартість номера за добу становить 3975,19 грн.
Добре, тепер спробуємо знайти номер на одну ніч, з 8 по 9 травня. Отримуємо той самий номер у тому ж готелі вже за 4 500 грн. І що виходить? Ми економимо 524,81 грн.
Як бачите, якщо бронювати готелі по днях, а не за періодами, можна заощадити близько 200-500 гривень на день. Так що наступного разу перед бронюванням не забудьте перевірити, скільки коштує одна ніч в обраному готелі.