Під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш відбулось засідання комісії з визначення претендентів на щорічну стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови обласної ради відомим діячам у галузі культури та мистецтв від Калуської міської територіальної громади.
Члени комісії ознайомились з характеристиками претендентів на щорічну стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови обласної ради відомим діячам у галузі культури та мистецтв, поданими трудовими колективами закладів культури, інформує Фіртка з посиланням на Вікна.
Голова Комісії Надія Гуш зауважила, що всі запропоновані кандидатури є видатними діячами у різних напрямках культури та заслуговують на належне відзначення за свої досягнення перед Калуською міською територіальною громадою.
Шляхом відкритого голосування члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Баки Володимира Петровича та доручили управлінню культури, національностей та релігій Калуської міської ради порушити клопотання про призначення відомому калушанину стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови обласної ради відомим діячам у галузі культури та мистецтв у 2021 році.
Довідка. Володимир Петрович Бака народився 2 липня 1934 року в Калуші. Український танцюрист, балетмейстер. Заслужений артист УРСР (1973).
У 1959—1977 — соліст ансамблю танцю «Надзбручанка».
У 1968—1977 роках — соліст естрадної групи «Дністер» Тернопільської обласної філармонії.
Від 1980 — керівник народного самодіяльного ансамблю танцю Тернопільського фінансово-економічного інституту. Згодом — керівник хореографічного ансамблю «Юність».
1987– 2001 — керівник народного аматорського ансамблю «Пролісок» палацу культури «Юність» ВАТ «Оріана» у Калуші. Від 2001 року — балетмейстер у Калуському міському центрі культури. Як соліст танців гастролював у Польщі (1959), Болгарії (1973), Лаосі, Непалі (1976); як хореограф гастролював з колективом «Пролісок» у Німеччині (1994, 1998, 2002).
Автор-постановник танців «Грецький танець» (1969), «Чеська полька» (1974), «Ой чорна я си, чорна» (1975); хореограф картин – «Студентський перепляс» (1980), «Подільський парний» (1981), «Веснянки» (1984) та інших. Автор обробок подільського танцювального фольклору.
Читайте також:
Ветерану дивізії “Галичина” Михайлу Мулику хочуть присвоїти звання “Герой України”