10 технологій, за допомогою яких у наступному році можна заробити мільйони

 

/data/blog/66139/62b701473fb4690ed0ff4cda072a5415.jpg

 

2014 добігає кінця і зараз саме час задуматися про те, що нового з'явиться в світі технологій в наступному сезоні. На розробках в яких сферах можна буде заробити і побудувати компанії з мільярдними статками, а також які технології будуть користуватися попитом та активно розвиватися? Щоб відповісти на ці питання, журналісти популярного західного видання Business Insider проаналізували дослідження таких аналітичних компаній як IDC, Gartner, Forrester та інших і вивели 10 найбільш значущих трендів. Пропонуємо познайомитися з ними ближче.

1. Компанії будуть масово закуповувати засоби захисту від хакерських атак


Хакерські атаки і виведення з ладу різноманітних сервісів, що вже здійняли чимало галасу, - це тільки початок, наступного року їх стане ще більше. За прогнозами аналітиків, в 2015 році більше 60% брендів і компаній будуть атаковані хакерами. Рітейлери збираються збільшити витрати на кіберзахист приблизно вдвічі. Сумарно, компанії витрачатимуть на таке програмне забезпечення близько $100 млн.

2. "Розумні годинники" прийдуть на зміну фітнес-браслетам

 


У 2015 році половина власників браслетів для спорту замінить їх розумними годинниками. І якщо продажі "фітнес-браслетів" знизяться з 70 до 68 млн. штук на рік, то розумні годинник "зростуть" з 17 млн. до 21 млн. проданих екземплярів при середній ціні $149 за одиницю. Загалом, обсяг ринку аналогічних гаджетів збільшиться в наступному році до $7 140 млн.

3. Повсякденні речі будуть доступні через інтернет

 


У 2015 році почнеться бум так званого "інтернету речей". В об'єкти повсякденного вжитку будуть вбудовуватися спеціальні чіпи, які зроблять їх доступними через інтернет. Чіпи будуть використовуватися часто - в медичній техніці, ємностях для ліків, виробничому обладнанні і так далі. Наступного року аналітики очікують появу 4,9 млрд. таких гаджетів. Найбільшим попитом користуватимуться чіпи для виробничого обладнання, енергоносіїв і транспортних засобів. А через п'ять років практично всі галузі будуть користуватися різного роду сенсорами та чіпами. Це також створить новий великий ринок для хмарних обчислень. У 2018 році компанії будуть зберігати в "хмарах" близько 40% своїх даних.

4. Відбитки пальців замінять паролі

 


Сьогодні Apple тільки починає впроваджувати ідентифікацію за відбитками пальців, а в 2015 році цей приклад наслідуватиме величезна кількість виробників пристроїв та гаджетів. За прогнозами експертів з IDC, 15% всіх мобільних пристроїв будуть авторизувати користувачів за відбитками пальців, а в 2020 році їх буде вже 50%. Так само вчинять і розробники додатків. Крім того, 15% додатків для авторизації встановлюватимуться на серверах їх розробників і будуть доступні тільки віддалено.

5. Діаграми, графіки і візуалізація "великих даних"

 


Технологія "великих даних" знову набуває популярності й в наступному році знадобиться все більше інструментів і сервісів для їх візуалізації. Цей ринок зростає вдвічі швидше, ніж ринок всієї іншої бізнес-аналітики. Нові технології дозволять в режимі реального часу аналізувати великі потоки даних, а також візуалізувати дані про безліч зображень, відео, аудіо та іншу інформацію. За прогнозами, обсяг цього ринку в 2015 році складе $125 млрд.

6. 3D-принтери стануть ще популярнішими

 


Світові поставки 3D-принтерів в 2015 році зростуть на 98%, а в 2016 - ще вдвічі. 3D-технології вже активно використовуються у виробництві, а наступного року вони стануть доступні кожному бізнесу, якому потрібно виробляти прототипи своїх моделей, не кажучи вже про такі сфери, як, наприклад, медицина. В цілому цей ринок зросте з $2,5 млрд. (2013р.) до $16.2 млрд. (до 2018р.).

7. Хмарні технології стануть звичною справою

 


У 2015 році хмарні технології та обробка даних стануть ще популярнішими. Замість того, щоб обробляти і зберігати дані на своїх серверах, більше 60% компаній довірять ці операції "хмарним" хостинг-провайдерам. За прогнозами IDC, в наступному році бізнес витратить на такі послуги $118 млрд. і це буде тільки незначна частина їх витрат.

8. Додатки для охорони здоров'я і віддалений моніторинг здоров'я пацієнтів

 


З 2015 року лікарі та медичні заклади почнуть переходити на цифровий формат. А до 2018 року 65% спілкування пацієнтів з фахівцями, що їх лікують, буде здійснюватися за допомогою мобільних пристроїв. До цього часу 70% людей матиме додатки, що дозволять віддалено моніторити стан здоров'я і навіть надавати базову медичну допомогу. Медичні заклади, в свою чергу, будуть думати, як проаналізувати ці дані і підвищити ефективність їх використання.

9. Зростуть витрати на діджитал-маркетинг

 


У 2015 році компанії витрачатимуть на діджитал-маркетинг більше, ніж будь-коли. За даними компаній з доходом від $5 млрд., вони витрачають на діджитал-маркетинг приблизно 11% від своїх доходів. Компанії з доходом від $500 млн. до $1 млрд. витрачають трохи менше - близько 9%. Цей тренд дуже перспективний для безкоштовних додатків, які заробляють на показах реклами. До 2017 року 15% B2B компаній будуть використовувати більше 20 джерел інформаційних даних для демонстрації своїм клієнтам.

10. Компанії будуть витрачати на технології більше, ніж будь-коли

 


Підприємства продовжать збільшувати витрати на технології. У 2015 році видатки на інформаційні технології в світі зростуть на 3,8% і сягнуть $3,8 трлн. При цьому, ринки, що розвиваються, наприклад Китай, зростатимуть на 7,1% в річному підсумку, а зрілі ринки - приблизно на 1,4%.

Тим часом, кількість гаджетів і пристроїв, які ми використовуємо у повсякденному житті, давно перевершила найсміливіші очікування фантастів. І тим не менше, людству є до чого прагнути - клонування людей, реактивні ранці, телепортація в часі й просторі все ще залишаються за межами наукових можливостей. Хоча, згідно з уявленнями кінематографістів не такого далекого минулого, такі речі вже давно повинні були стати частинкою нашого повсякденного життя! 


(via)


26.12.2014 989 0
Коментарі (0)

10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

920
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

1907
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

2778
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

3406
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3640
07.04.2022
Мар’яна Цимбалюк

Голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України розповів про те, що відбувалося з орендою житла на початку війни, чи стабілізувалися ціни, настільки комерційна нерухомість виросла в ціні у зв'язку з релокацією бізнесу і що слід очікувати на ринку нерухомості Прикарпаття найближчим часом.

6799 1

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

3826

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

5638

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

6750 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7596
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2427
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

4691
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5084
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

445
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

913
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

1782
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3367
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

887
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

1749
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3659
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

3852 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5415