Оксана Романенчук

Журналіст

СТАТТІ АВТОРА

Антін Мухарський: “Я не готовий померти за Україну”

Олеся Бузину я вперше прочитала десь о 17 років — і ніколи більше не поверталася до цієї “творчості”. Хоча віддала належне його наполегливості й тотально наближеному до дійсності вмінню видавати бажане за справжнє. Лисий симпатичний дядько, власне, завдяки отаким своїм “працям” став відомим.

1196 5

Про післявиборчий синдром або Чому я зараз не займаюся журналістикою

Здається, все успішно пройшло. Вибори відбулися, відсвяткувалися. Преса кинула ще одну бомбову дозу політичних новин. Заспокоїлася. Почалося обговорення кінця світу, який так і не наступив. А от мене не покидає чи то відчуття втоми, чи то особливої форми апатії до всього, що відбувається.

1343 1

Поради альтруїстки

Впустіть у свій світ одного егоїста. Це – прекрасна можливість навчитися любити людей. 

Не мстіть. Ненависть змучує людину. Пробачте. Щиро. І не спілкуйтеся.

1324 3

Антикілер. День четвертий (продовження)

Тік-так.. Годинник на стіні чітко, виразно і якось надто голосно відраховував хвилини. 

1392 0

Антикілер (із днів прози)

… Останній бокал вина був зайвим. Не те, щоб вона себе не контролювала, але той, хто лежав у спальні на ліжку, чимось її зачепив. 

1358 0

Посткілер. Історія одного вбивці.

Моє знайомство з Андрієм Любкою розпочалося, так і не почавшись. Контакт. Три місяці тому. Андрій прийняв вашу заявку у друзі. Зацікавлення творчістю молодого поета сталося завдяки другу Денису з Ужгорода, колишнього однокурсника Андрія. Того самого Ужгорода, який став фатальним у моєму житті. 

1312 0

Один день без політики

Робочий день журналіста розпочинається майже стандартно. Кава або зелений чай. Перевірка пошти.

1354 12

Ланцюг єдності: вперше у Коломиї

Щасливі посмішки, емоції, лапатий сніг і безліч синьо-жовтих прапорців та кульок – саме таким запам’ятався коломиянам і гостям міста цьогорічний день 22 січня. Майже 300 людей утворили живий ланцюг від ратуші до Музею писанки, нагадавши про події 1919 року, коли було проголошено акт возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

1334 5

Свят-вечір на Прикарпатті: від вушок з городником до сушки (фото)

У Воскресінцях Свята вечеря  – то своєрідний родинний ритуал. Кожна сім’я береже традиції, які дбайливо передавалися з покоління в покоління.  Згідно з народним звичаєм, до столу сідають саме тоді, коли зійде перша зірка.

1891 0

Твіттер баркемп по-франківськи (ФОТО)

Я ніколи не була активною твіттерянкою – від часу реєстрації зробила не більше п’яти записів. Тобто я скоріш найпасивніший учасник соцмережі. Однак активне спілкування в реальному житті та відвідування різних цікавих заходів – не тільки моє хобі, а й професія.

1354 2

У Коломиї розпочали руйнувати нововиявлену пам’ятку архітектури місцевого значення

Власник будинку намагається завершити ремонтні роботи якнайшвидше – до того часу, поки документи щодо пам’ятки готуються до затвердження. Та чи не втратить після всіх робіт нововиявлена архітектурна пам’ятка свою вартість?

1444 5

На чому їздять коломийські чиновники?

Ми вирішили з’ясувати, на яких машинах їздять коломийські чиновники на роботі та у позаробочий час та яку суму з міського бюджету витрачають на утримання службового транспорту.

1429 5

Хто руйнує архітектурні пам’ятки Коломиї?

Згідно з державним  реєстром архітектурних пам’яток, в Коломиї  налічується 38 пам’ятки містобудування і архітектури місцевого значення. Більшість  із них  потребують часткового або капітального ремонту. Зрозуміло, що на всі роботи грошей у міському бюджеті не вистачить,  тому  перш  за все влада вирішила привести  до  ладу будівлі, які є візиткою Коломиї, зокрема, ратушу та  Благовіщенську церкву.

1282 11

Алкогольна битва. Хроніки протистояння: підприємці та влада

Рішення про заборону продажу алкогольних напоїв після 22 вечора приймались у багатьох містах. З успіхом чи без успіху. Алкогольна війна триває дотепер...

1255 3