Сергій Адамович

доктор історичних наук, депутат Івано-Франківської облради

СТАТТІ АВТОРА

Євромайдан: вчора, сьогодні і завтра

В умовах стихання масових протестів влада може вдатися до репресій. Але на перспективу це тільки допоможе протестному руху, бо від нього відійдуть кар’єристи та пристосуванці, а залишаться особистості.

1218 3

Український День захисника Вітчизни

Незважаючи на те, що українські політики виявилися не цілком спроможними очолити рух нації до визволення від остогидлої всім влади, українці на весь світ продемонстрували здатність до масштабного мирного спротиву за свої права і свободи.

1270 0

Помилки влади ціною людей

«У вас унікальна країна! Але чому так погано живете?» – якось почув у розмові від одного знайомого іноземця. А дійсно чому?

1188 1

Про фракійські кургани і місто-цвинтар

Реалії зі збереженням історико-культурної спадщини в Україні пов’язані як з невіглаством українських чиновників, так і з розумовою відсталістю багатьох наших олігархів.

1253 16

Туга за опозицією

Якщо дивитися телевізор, читати в газетах та інтернеті виступи політиків, то формується уявлення про безкомпромісну боротьбу української опозиції проти правлячого режиму. Але насправді...

1241 3

Не боятися бути Богданом Хмельницьким

Ми всі бачимо, як країна котиться в яму. І думаємо: десь буде дно ями, а потім хтось дуже розумний придумає для нас, як піднятися нагору.

1215 5

Для кого відпочинок у Карпатах?

Декілька років поспіль з сім’єю відпочиваю наприкінці літа в дитячому таборі «Смерічка» в селі Микуличин. Табір перебуває на балансі Прикарпатського національного університету...

1428 5

Румунські кавуни і шведські посмішки в контексті спростування міфів

Під час поїздки в Болгарію розвіяв остаточно для себе ще один міф. Розпочну з того, що наша дорога до моря вела через Румунію. Ще минулого року наша компанія під час аналогічної поїздки намагалася ніде не зупинятися в Румунії...

1295 5

Без страху й свідомості…

Українці сьогодні уже не готові функціонувати в державі на основі страху, але вони ще далекі від того, щоб особистим вчинком чи самопожертвою вплинути на ситуацію в країні.

1185 0